Twórczość muzyczna

Bank Muzyki Royalty Free
Bank muzyki produkcyjnej udostępniający naszą autorską muzykę na licencji royalty free. Specyfiką naszego banku jest możliwość szerokiego dostosowywania poszczególnych utworów do konkretnych wymagań danej realizacji.

Twórczość literacka i działalność wydawnicza

Teksty piosenek
Teksty powstają na indywidualne zamówienie. Piszemy w oparciu o wszelkie sugestie ze strony osoby, dla której tekst powstaje, lub też pomysł i koncepcję bierzemy na siebie. Proponujemy teksty dla dzieci i dorosłych, uwzględniając ewentualne okoliczności wykonywania utworu (konkursy o określonej tematyce, piosenka dla kogoś bliskiego jako upominek, itp.)
Rymowane przewodniki, bajki, opowiadania i scenariusze
Proponujemy rymowane przewodniki, które stanowią specjalną atrakcję dla dzieci podczas zwiedzania muzeów, zamków, itp. Piszemy rymowane opowiadania i bajki na indywidualne zamówienie, doskonale sprawdzające się jako wyjątkowe, niepowtarzalne podarunki dla dzieci. Opracowujemy również rymowane scenariusze teatralne.
Questing, rymowane gry i zabawy dla dzieci
Rymowane gry i zabawy dla dzieci oraz całych rodzin, które w swojej atrakcyjnej formie upowszechniają wiedzę na temat miejsc i regionów, będąc doskonałą promocją min, miast, instytucji sztuki i kultury. Proponujemy także, pisane na zamówienie, wierszowane gry zadaniowe, jako doskonałą formę prezentu dla dzieci na różne okazje.