Rymowane przewodniki dla dzieci, bajki, opowiadania i scenariusze

Rymowane przewodniki dla dzieci

Proponujemy rymowane przewodniki dla dzieci, które sprawiając najmłodszym dużo przyjemności, czynią zwiedzanie wszelkich miejsc przystępniejszym i atrakcyjniejszym. Naszą ofertę kierujemy do muzeów, zamków i pałaców, parków, ogrodów oraz wszelkich innych instytucji kultury, sztuki i nauki. Najistotniejszym informacjom, faktom historycznym oraz szczególnie interesującym dla dzieci ciekawostkom nadajemy formę rymowanego, rytmicznego, przyjemnego w czytaniu i pełnego humoru (w zależności od okoliczności) wiersza. Wiedza podana w ten sposób zdecydowanie lepiej trafia do dzieci a samo zwiedzanie ubarwione jest dodatkową przyjemnością podnoszącą atrakcyjność danego miejsca.

Nasze przewodniki powstają w oparciu o powierzone materiały źródłowe, przewodniki dla dorosłych, materiały video oraz wszelkie wytyczne i sugestie klienta. Na bieżąco konsultujemy naszą pracę ze specjalistami z danego miejsca, którzy mogą w ten sposób kontrolować merytoryczną stronę naszego opracowania.

Proponujemy dwa warianty w zakresie opracowywania rymowanych przewodników dla dzieci. W pierwszym z nich nasze działania ograniczamy do opracowania samego tekstu przewodnika, pozostawiając kwestię opublikowania po stronie danej instytucji. Proponujemy również usługę kompleksową, gdzie zajmujemy się również opracowaniem graficznym oraz wydanie materiałów w określonym formacie i nakładzie.

Piszemy rymowane bajki i opowiadania dla dzieci. Oferta kierowana jest zarówno do wydawnictw literatury dziecięcej jak i osób chcących podarować dziecku oryginalny i niepowtarzalny prezent, będący często pamiątką na całe życie. Piszemy w oparciu o wszelkie sugestie i wskazówki osoby zamawiającej utwór, dostosowując jego treść, formę i długość do określonych wymagań. Bohaterom bajek nadajemy specyficzne cechy, które jednoznacznie kojarzą się dziecku z osobami z jego najbliższego otoczenia. W treści zamieszczamy szereg szczegółów, które nie pozostawiają wątpliwości, że utwór został napisany specjalnie dla tej wyjątkowej osoby.

Podejmujemy się kompleksowego opracowania bajek lub opowiadań wraz z oprawą graficzną oraz wydrukiem, lub też proponujemy wyłącznie pracę nad tekstem utworu.

Rymowane bajki i opowiadania
Rymowane scenariusze

Proponujemy Państwu opracowywanie rymowanych scenariuszy spektakli teatralnych dla dzieci i młodzieży. Piszemy w oparciu o tekst napisany prozą lub inne, wskazane przez Państwa źródła. Oferta kierowana jest głównie do teatrów dziecięcych, szkół, domów kultury oraz innych instytucji podejmujących działania wymagające scenariusza pisanego wierszem.