rekomendacje

Mateusz Mijal:
"...Kilka lat temu byłem bardzo mocno związany ze Studiem Piosenki Pawix Music. Pokonywaliśmy setki kilometrów, jeżdżąc po festiwalach w całej Polsce i odnosząc wspólne sukcesy. Miejsce i klimat tworzą ludzie, a z tymi ludźmi czułem się jak ze swoją rodziną, dlatego chętnie do nich wracam i z nimi współpracuję. Cenię Pawix Music za profesjonalizm w każdym calu, bo właśnie tego się tutaj nauczyłem. Dziś, koncertując na różnych scenach, komponując własne piosenki, nagrywając w różnych studiach nagrań wiem, jak dużo zyskałem na początku mojej drogi muzycznej, mogąc uczęszczać na zajęcia do Pawix Music. Gorąco polecam!..."
Karolina Stępień, wokalistka, laureatka licznych konkursów i festiwali:
"...Studio Piosenki Pawix Music, to miejsce gdzie spełniają się marzenia. Lekcje prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze - nuda nigdy tu nie grozi. Pod okiem profesjonalistów można rozwijać swoje talenty i pasje. Wszystkie zajęcia są połączone zarówno z ciężką pracą jak i świetną zabawą. Możliwość nagrywania piosenek jest doskonałą szansą, aby usłyszeć swoje błędy i dostrzec postępy, które wykonaliśmy. W Pawix Music kształcę się od kilku lat i zauważyłam niewiarygodnie duże postępy, dlatego też nie stanowi dla mnie problemu każdorazowe pokonywanie 60km na lekcje. Z małej, skromnej, nie wierzącej do końca w swój talent małej dziewczynki, zmieniłam się w ambitną i pragnącą ciągłego kształcenia, świadomą wokalistkę..."
Jurata Augustynowicz, wokalistka, laureatka licznych konkursów i festiwali
"...Wieloletnia praca z Panem Pawskim była dla mnie niezwykłą przyjemnością. Niewielu jest instruktorów wokalnych, którzy na tak profesjonalnym poziomie prowadzą swoje zajęcia. Pan Pawski pomógł mi się rozwinąć jako świadomej swojego głosu artystce i pogłębił moją miłość do tworzenia muzyki. Takie zajęcia wokalne to zrozumienie siebie i jak najlepsze wykorzystanie swoich możliwości. Polecam Pawix Music wszystkim, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalisty..."
Dominika Dudała, wokalistka, laureatka licznych konkursów i festiwali
"...Uczęszczałam na zajęcia do Pana Pawskiego od 10 roku życia. Jestem ogromnie wdzięczna, że spotkałam na swojej drodze tak wspaniałego pedagoga, fachowca a jednocześnie cudownego człowieka. Zawsze mieliśmy (i mamy do dziś) świetny kontakt. Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi Pana Pawskiego wiele razy zdobywałam najwyższe nagrody na konkursach czy festiwalach w całej Polsce. Zajęcia w Pawix Music nauczyły mnie jeszcze czegoś - pokory oraz tego, że aby coś osiągnąć, zawsze należy wszystko robić na 100% i wytrwale dążyć do celu. Polecam wszystkim Studio Piosenki Pawix Music..."
Ks. Pavel Motyka, kompozytor
"Před několika lety jsem hledal nahrávací studio, kde bych našel také muzikanty. Potřeboval jsem totiž dobře nahrát několik písniček. Hledal jsem dost dlouho. Najít studio s muzikanty není jednoduché. Po urputném hledání jsem našel studio Pawix music. To, co jsem tam našel, mne mile překvapilo. Našel jsem tam milé inteligentní lidi, kteří umí nejen nahrávat, ale hlavně dobře hrají na několik hudebních hástrojů. Jsou to profesionálové, kteří to prostě umí. Tvoří vysoce profesionální aranžace. Umožňuje jim to i to, že jsou absolventy hudebních vysokých škol. Naše spolupráce neskončila aranžacemi jedné desky. S Pawix music spolupracuji již víc než čtyři roky. Navštívil jsem dost nahrávacích studií u nás v České republice a také u vás v Polsku. Ale to, co jsem našel v Krakově v Pawix music, předčilo moje očekávání. Jsou dobří a zajímaví po všech stránkách. Přeji Pawix music jen to nejlepší a hodně spokojených muzikantů.
P. Pavel Motyka, farář "
Kinga i Grzegorz Maj, rodzice Wiktorii:
"Z wielkim uznaniem rekomendujemy Pana Pawskiego, założyciela Studia Piosenki Pawix Music, nauczyciela naszej 10 letniej córki Wiktorii. Jego atuty osobowościowe i umiejętności merytoryczne sprawiają, że jest on świetnym pedagogiem: cierpliwy, łagodny, a jednocześnie bardzo konsekwentny. Jest nam niezmiernie miło, że wrażliwość muzyczną naszego dziecka kształtuje tak oddany i rzetelny nauczyciel. Pan Pawski ma bardzo dobry i ciepły kontakt z Wiktorią co owocuje dobrymi wynikami z nauczaniu. Córka jest bardzo zadowolona, że ma takiego spokojnego, wyrozumiałego a przy tym w pełni profesjonalnego nauczyciela. Lekcje są zawsze przyjemnością i chętnie na nie uczęszcza. Polecamy Pana Pawskiego innym rodzicom i ich dzieciom. Jesteśmy pewni, że nawet Ci rodzice, którzy z muzyką niewiele mają wspólnego , przeżyją wiele chwil radości i dumy, obserwując szybkie postępy muzyczne swojego dziecka".
Dariusz Fedorowicz, właściciel Rotor Film Production:
"Najbardziej lubię współpracować z ludźmi, którzy nie kapryszą, nie gwiazdorzą i po prostu robią swoje, starając się zawsze osiągnąć najwyższy poziom. Tak właśnie układa mi się współpraca z Miłoszem Pawskim z firmy Pawix Music".
Grzegorz Skrzypak, współwłaściciel MediaNet-TV Production s.c.:
"Współpraca z Miłoszem Pawskim z firmy Pawix Music to sama przyjemność! Profesjonalista, który dba o każdy szczegół, a pliki dźwiękowe, które wychodzą spod jego ręki są naprawdę dobre. Bardzo trudne zadanie okazało się dla niego małym problemem z którym poradził sobie bardzo szybko. Polecam Pawix Music z czystym sumieniem".
Piotr Jasiołek,
Studio Filmowe Imperia Film:
"Czym dla filmu jest dobrze napisana ścieżka dźwiękowa? Prawie niezauważalnym tłem, które ma ogromny wpływ na powodzenie całej produkcji. O tym, jak ważna jest muzyka wie każdy, kto kiedykolwiek miał okazję tworzyć film. Wiemy o tym również my, dlatego od kilku lat stale współpracujemy z Miłoszem Pawskim. Muzyka skomponowana przez Miłosza jest ozdobą wielu filmów zrealizowanych przez Studio Filmowe Imperia Film. Z czystym sumieniem mogę polecieć tego niezwykle utalentowanego kompozytora, którego cenię za profesjonalizm, kreatywność oraz świeżość pomysłów. Doceniam jego zaangażowanie oraz twórczą odwagę, i polecam absolutnie wszystkim twórcom filmów i nie tylko".