Pisanie tekstów piosenek

"Teksty piszę już od kilkunastu lat. Doświadczenie nauczyło mnie patrzeć na osoby, dla których piszę, w szczególny sposób. Próbuję postrzegać świat ich oczami, przez pryzmat ich przeżyć, emocjonalności i wrażliwości. Pisząc dla kogoś, staram się zapomnieć o sobie. Staję się kimś innym, choćby na chwilę i to właśnie otwiera zupełnie nowe możliwości. Ten sam skrawek rzeczywistości opisywany z punktu widzenia różnych osób może przyjmować zupełnie odmienne kształty i barwy. To sprawia, że pisanie jest dla mnie stale fascynujące.

Jako, że poza pisaniem tekstów zajmuję się również komponowaniem i aranżowaniem muzyki, doskonale zdaję sobie sprawę z roli, jaką odgrywa dobrze napisany tekst zarówno dla wykonawcy jak i odbiorcy utworu. Pisząc, staram się zawsze sprostać stawianym przede mną wymaganiom, sam również wiele od siebie wymagam.

Teksty powstają na indywidualne zamówienie. Oczekiwana forma tekstu, jego treść, przekaz oraz wszelkie, inne szczegóły mogą być (ale nie muszą) ustalone z góry. Jeśli zachodzi taka potrzeba, piszę również pod linię melodyczną. Podejmuję się tekstów dla dzieci jak i dorosłych. Zapraszam do współpracy."

Miłosz Pawski, autor tekstów

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: info@pawix.pl.