Nauka Śpiewu i Akompaniamentu

Lekcje śpiewu dla dzieci
Indywidualne lekcje śpiewu dla dzieci
Proponujemy lekcje śpiewu dla dzieci prowadzone atrakcyjną, nowoczesną metodą, przynoszącą doskonałe rezultaty. Naukę opieramy na specjalnie napisanych w tym celu piosenkach, które stają się źródłem nowych umiejętności ale również dobrej zabawy i przyjemności dla dziecka i jego rodziny.
lekcje śpiewu, zajęcia wokalne
Indywidualne lekcje śpiewu dla młodzieży i dorosłych
W ramach Studia Piosenki proponujemy szeroką, dopracowywaną przez lata ofertę edukacji wokalnej, na podstawie której tworzony jest szczegółowy program indywidualnych lekcji śpiewu dla młodzieży i dorosłych. Oferta kierowana jest także do osób zupełnie początkujących.
nauka gry na gitarze
Nauka akompaniamentu gitarowego
Lekcje gry na gitarze akustycznej w zakresie poprawnego, dobrze brzmiącego akompaniamentu. Dzięki takim zajęciom, w niedługim czasie, uczeń nabywa wiedzę oraz umiejętności wystarczające do wprawnego i ciekawego akompaniowania sobie lub też innym wokalistom.
nauka gry na gitarze basowej
Kurs gry na gitarze basowej
Indywidualne lekcje gry na gitarze basowej dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Poruszając się w szerokiej stylistyce muzycznej proponujemy kompleksowy kurs zawierający zarówno podstawowe, niezbędne umiejętności jak i zaawansowane zagadnienia związane z grą na gitarze basowej.
nauka gry na pianinie
Nauka akompaniamentu fortepianowego
W ramach Studia Piosenki proponujemy lekcje akompaniamentu akordowego na instrumentach klawiszowych. Znajomość podstawowych sposobów akompaniowania daje ogromne możliwości w zakresie opracowywania, wykonywania oraz komponowania piosenek.

Indywiudalne kursy i szkolenia w zakresie
realizacji dźwięku i produkcji muzycznej

Szkolenia, kursy i warsztaty grupowe